16:15 – schuldig aan moord – Herselt 2022 – Was Caroline (46) zo verward dat ze niet besefte dat ze haar ‘vriend’ Robert (64) had doodgestoken? – Er moet toch een reden zijn voor dit geweld – Sterke openbare aanklager: klare taal, wereldwijd verstaanbaar en overtuigend: moord – Verdediging houdt het op de redelijke twijfel, in het heel lang en in het heel breed – Broers Souidi gokten op ‘gewild geweld, ongewilde dood’
Antwerpen – vanaf vrijdag 7 tot en met dinsdag 18 november 2025
- Was Caroline (46) zo verward dat ze niet besefte dat ze haar nieuwe ‘vriend’ Robert (64) had doodgestoken? Had ze een reden voor de moord? Er blijft een zwarte vlek in het verhaal.
- Aan een dik uur had hij genoeg. Aanklager Mario Wijns overtuigt iedereen met zijn lichaamstaal, klare uitspraak, tot in de gang verstaanbaar voor iedereen. Deze man kan even goed een vol Sportpaleis toespreken en tot grootse daden opjagen. Geef zo iemand een politieke partij en ze zal de verkiezingen winnen.
- Onvergetelijke finale: défilé vrouwen die zich door Caroline lieten domineren, sommigen jarenlang en met plezier. Vandaag, tijdens de finale, zitten ze opnieuw in de zaal, ademloos te luisteren
- Slachtoffer was stille, vriendelijke man die vaak in gevangenis zat, mogen we weten waarom? Krijgen we op slotdag eindelijk iets te horen over diefstallen van honden?
- Mank gedrag van Caroline is de schuld van strenge adoptiemoeder? Dat is te gemakkelijk
- Burgerlijke partij: ‘Caroline moet voorgoed weg uit de samenleving’
- Aanklager leidt deze kamp met grote voorsprong op punten, verdediging kan nog alleen winnen met knock-out
- De verdediging heeft een hele boek speelkaarten redelijke twijfel’ meegebracht en die speelt geduldig uit, urenlang.
Beschuldigde:
Caroline Dechaine (Borgerhout, 1976)
Slachtoffer:
Robert De Tremerie (Gent, 1958 = toen 64)
Feiten
Moord – Herselt, maandag 27 juni 2022
Doodgestoken in zijn stacaravan in de Kempense bossen
Méér over dit proces
- ANALYSE van dit proces
- Cartoons van dit proces
- Foto’s van dit proces
- Wie zijn hier al deze mensen?
- Over wat zijn we hier bezig?
- Juiste volgorde van een verward verhaal
- Dit proces in de media – update
- Wat weten we zeker over Robert De Tremerie, het slachtoffer?
- Wat moeten we zeker weten over Caroline Duchaine?
- Dag 1 – Hij was dood, zij was ontredderd en viel omver
- Dag 2a – Altijd hetzelfde verhaal en altijd weer anders
- Dag 2b – Er werd opzettelijk gestoken en gesneden
- Dag 3 – Als ze goesting had maakte het geen verschil voor Caroline: mannen of vrouwen
- Dag 4 – Alle schuld in oude schoenen van adoptiemoeder (85) uit Kontich geschoven
- Dag 5a – Alle ex-liefjes in de zaal – Het proces kon niet slechter eindigen voor Caroline
- Dag 5b – ‘Deze vrouw moet voorgoed weg uit de samenleving’
- Dag 6 – Verdediging: ‘Dat kunt ge toch geen moord noemen’
- Dag 6b – Het is moord, om deze redenen


































